Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Sugar Labs
Disclaimers
Sugar Labs
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Testing/Activity Test Table
(view source)
Revision as of 14:33, 22 June 2010
288 bytes added
,
14:33, 22 June 2010
m
→Activity Table
Line 62:
Line 62:
|-
|-
|Log-23 ||4056||i ||yes ||yes ||yes ||xxx
|Log-23 ||4056||i ||yes ||yes ||yes ||xxx
+
|-
+
|Mail 1 ||xxxx||R ||xxx ||xxx ||no ||xxx
+
|-
+
|Maze 6 ||4071||xxx ||xxx ||xxx ||no ||no motion
+
|-
+
|Memorize 34 ||4063||R ||yes ||yes ||yes ||xxx
+
|-
+
|Moon-11 ||4034||R ||xxx ||yes ||yes ||xxx
+
|-
+
|Paint 27 ||4082||R ||xxx ||yes ||no? ||xxx
+
|-
+
|Physics 4 ||4192||i ||xxx ||yes ||yes ||xxx
|-
|-
|xxxxxxxxzz ||xxxx||xxx ||xxx ||xxx ||xxx ||xxx
|xxxxxxxxzz ||xxxx||xxx ||xxx ||xxx ||xxx ||xxx
Line 67:
Line 79:
|xxxxxxxxzz ||xxxx||xxx ||xxx ||xxx ||xxx ||xxx
|xxxxxxxxzz ||xxxx||xxx ||xxx ||xxx ||xxx ||xxx
|-
|-
−
|xxxxxxxxzz ||xxxx||xxx ||xxx ||xxx ||xxx ||xxx
+
|xxxxxxxxzz ||xxxx||xxx ||xxx ||xxx ||xxx ||xxx
|-
|-
|xxxxxxxxzz ||xxxx||xxx ||xxx ||xxx ||xxx ||xxx
|xxxxxxxxzz ||xxxx||xxx ||xxx ||xxx ||xxx ||xxx
|}
|}
Satellit
12,355
edits