Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Sugar Labs
Disclaimers
Sugar Labs
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Testing/Activity Test Table
(view source)
Revision as of 08:34, 25 June 2010
127 bytes added
,
08:34, 25 June 2010
m
→Activity Test Table
Line 134:
Line 134:
|-
|-
|Irc 6 ||4029||i ||xxx ||yes 5 ||yes ||xxx
|Irc 6 ||4029||i ||xxx ||yes 5 ||yes ||xxx
+
|-
+
|Jigsaw puzzle 8 ||xxxx||A ||xxx ||xxx ||yes ||xxx
|-
|-
|joke_machine-11 ||4064||A ||xxx ||yes ||yes ||xxx
|joke_machine-11 ||4064||A ||xxx ||yes ||yes ||xxx
|-
|-
|Jukebox-19 ||4045||R ||xxx ||xxx||yes ||starts-no music
|Jukebox-19 ||4045||R ||xxx ||xxx||yes ||starts-no music
+
|-
+
|Kandid 5 ||xxxx||A ||xxx ||xxx ||yes ||evolving population of images
|-
|-
|Labyrinth-9 ||4078||R ||yes ||yes 8 ||yes ||xxx
|Labyrinth-9 ||4078||R ||yes ||yes 8 ||yes ||xxx
Satellit
12,355
edits