Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Sugar Labs
Disclaimers
Sugar Labs
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Testing/Activity Test Table
(view source)
Revision as of 16:32, 5 July 2010
104 bytes added
,
16:32, 5 July 2010
m
→Activity Test Table
Line 126:
Line 126:
|-
|-
|Develop-39 ||4058||A ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||yes ||open-sugar-apps
|Develop-39 ||4058||A ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||yes ||open-sugar-apps
+
|-
+
|distance 18 ||4264||yes ||xxx ||xxx ||xxx ||yes 19 ||xxx ||C worked beween XO-1 and Acer Aspire One
|-
|-
|Domino 8 ||4212||A ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||yes ||xxx
|Domino 8 ||4212||A ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||yes ||xxx
Satellit
12,355
edits