Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Sugar Labs
Disclaimers
Sugar Labs
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
0.86/Platform Components
(view source)
Revision as of 10:48, 29 November 2009
24 bytes removed
,
10:48, 29 November 2009
Merge GStreamer and gstreamer.
Line 22:
Line 22:
|-
|-
| [http://www.gstreamer.net/ GStreamer]
| [http://www.gstreamer.net/ GStreamer]
−
| 0.10
+
| 0.10
.14
| http://gstreamer.freedesktop.org/data/doc/gstreamer/head/gstreamer-libs/html/
| http://gstreamer.freedesktop.org/data/doc/gstreamer/head/gstreamer-libs/html/
|
|
Line 64:
Line 64:
| 3.10-4
| 3.10-4
|
|
−
|
−
|-
−
|gstreamer
−
|0.10.14
−
|
|
|
|-
|-
Jonas
38
edits