Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Sugar Labs
Disclaimers
Sugar Labs
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Sugar on a Stick/Roadmap
(view source)
Revision as of 16:25, 30 September 2009
87 bytes added
,
16:25, 30 September 2009
m
no edit summary
Line 82:
Line 82:
|-
|-
| FlipSticks || [http://addons.sugarlabs.org/en-US/sugar/addon/4044 yes] || yes
| FlipSticks || [http://addons.sugarlabs.org/en-US/sugar/addon/4044 yes] || yes
+
|-
+
| FoodForce2 || [http://activities.sugarlabs.org/en-US/sugar/addon/4206 yes] || yes
|-
|-
| FreeCell || [http://addons.sugarlabs.org/en-US/sugar/addon/4054 yes] || yes
| FreeCell || [http://addons.sugarlabs.org/en-US/sugar/addon/4054 yes] || yes
MohitTaneja
12
edits