Deployment Team/Places: Difference between revisions
ChristophD (talk | contribs) |
No edit summary |
||
| Line 63: | Line 63: | ||
| ? | | ? | ||
| Pablo Flores? | | Pablo Flores? | ||
|- | |||
| Paraguay | |||
| Spanish | |||
| 4500 | |||
| Raul Gutierrez S. | |||
|- | |- | ||
| Boston, USA | | Boston, USA | ||