Deployment Team/Places: Difference between revisions
Jose Icaza (talk | contribs) Added in TecnoTzotzil deployment |
|||
| Line 157: | Line 157: | ||
| [http://olpc.org.uk/ blog], [http://lists.laptop.org/listinfo/olpc-uk mailing list], [http://wiki.laptop.org/go/OLPC_UK wiki] | | [http://olpc.org.uk/ blog], [http://lists.laptop.org/listinfo/olpc-uk mailing list], [http://wiki.laptop.org/go/OLPC_UK wiki] | ||
| [[User:PeterRobinson|Peter Robinson]], [[User:MartinDengler|Martin Dengler]] | | [[User:PeterRobinson|Peter Robinson]], [[User:MartinDengler|Martin Dengler]] | ||
|- | |||
| Brescia, Italy | |||
| Italian | |||
| | |||
| XO-1 | |||
| ? | |||
| [http://escuola.provincia.brescia.it/olpc/] (in Italian) | |||
| ? | |||
|- | |||
| Milan, Italy | |||
| Italian | |||
| 30 | |||
| XO-1 | |||
| build 802 | |||
| [http://www.barrios.it/] (in Italian) | |||
| Comunità Nuova/Barrio's - Mario Lenelli (?) | |||
|} | |} | ||