SugarWorldCup2010: Difference between revisions

Karucha (talk | contribs)
No edit summary
 
Line 43: Line 43:
!Country/País!! Group/Grupo* !! Team members/Miembros del equipo  
!Country/País!! Group/Grupo* !! Team members/Miembros del equipo  
|-
|-
|Estados Unidos||C||Walter Bender, ...
|Estados Unidos || C || Walter Bender, ...
|-
|-
|Argentina||B||Alejandro Cura, Héctor Sanchez, Gonzalo Odiard
|Argentina     || B || Alejandro Cura, Héctor Sanchez, Gonzalo Odiard
|-
|Paraguay      ||  || Bernie Innocenti, Martin Abente, Jorge Saldivar
|}
|}