Marketing Team/Events/Gtk3 Hackfest 2011: Difference between revisions

Rgs (talk | contribs)
Rgs (talk | contribs)
Line 35: Line 35:
! Simon Schampijer
! Simon Schampijer
| - || yes || yes || yes || - || -
| - || yes || yes || yes || - || -
! Raúl Gutiérrez Segalés
| yes || yes || yes || yes || yes || -
|-
|-
|}
|}