Marketing Team/Events/Gtk3 Hackfest 2011: Difference between revisions
| Line 35: | Line 35: | ||
! Simon Schampijer | ! Simon Schampijer | ||
| - || yes || yes || yes || - || - | | - || yes || yes || yes || - || - | ||
|- | |||
! Raúl Gutiérrez Segalés | ! Raúl Gutiérrez Segalés | ||
| yes || yes || yes || yes || yes || - | | yes || yes || yes || yes || yes || - | ||