Sweets Distribution/Supported platforms: Difference between revisions

Deprecated page
 
(6 intermediate revisions by one other user not shown)
Line 1: Line 1:
{{Deprecated | see [[Sweets Distribution]]}}
== Summary ==
== Summary ==


Line 48: Line 50:
! scope="col" style="width: 100px;" | [[Platform_Team/Sweets_Distribution/0.94:SugarNetwork|0.94:SugarNetwork]]
! scope="col" style="width: 100px;" | [[Platform_Team/Sweets_Distribution/0.94:SugarNetwork|0.94:SugarNetwork]]
! scope="col" style="width: 100px;" | [[Platform_Team/Sweets_Distribution/Factory|Factory]]
! scope="col" style="width: 100px;" | [[Platform_Team/Sweets_Distribution/Factory|Factory]]
| scope="col" style="width: 100px;" | Notes
|-
|-
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Debian-6_0|Debian-6.0}}
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Debian-6_0|Debian-6.0}}
Line 102: Line 105:
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94:SugarNetwork|Ubuntu-12_04|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94:SugarNetwork|Ubuntu-12_04|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="salmon" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Ubuntu-12_04|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="salmon" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Ubuntu-12_04|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | Mint 13 : use i686 sugar 0.94
|-
|-
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-12_10|Ubuntu-12.10}}
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-12_10|Ubuntu-12.10}}
|  
|  
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94|Ubuntu-12_10|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94|Ubuntu-12_10|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94:SugarNetwork|Ubuntu-12_10|x86, x86_64}}
| style="http://old-releases.ubuntu.com/releases/text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94:SugarNetwork|Ubuntu-12_10|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="salmon" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Ubuntu-12_10|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="salmon" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Ubuntu-12_10|x86, x86_64}}
|-
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | Mint 14 : use i686 sugar 0.94
|-Cinnamon 13
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-13_04|Ubuntu-13.04}}
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-13_04|Ubuntu-13.04}}
|  
|  
Line 129: Line 134:
|-
|-
|}
|}
==Ubuntu Releases==
*http://old-releases.ubuntu.com/releases/
==Mint Releases==
*http://www.linuxmint.com/oldreleases.php


== Getting involved ==
== Getting involved ==


{{:Platform_Team/Sweets_Distribution/Feedback}}
{{:Platform_Team/Sweets_Distribution/Feedback}}