User:Cjl/Sandbox: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 19: Line 19:
!
!
! URL
! URL
| -style="background:lightgrey;
|- style="background:lightgrey;
! Description
! Description
! Contacts
! Contacts
Line 28: Line 28:
==== ====
==== ====
|[http://dev.laptop.org/git?p=activities/3dpong 3dpong]
|[http://dev.laptop.org/git?p=activities/3dpong 3dpong]
|-
|3D pong game
|3D pong game
|Wade Brainerd
|Wade Brainerd