0.84/Platform Components: Difference between revisions

Tomeu (talk | contribs)
No edit summary
No edit summary
Line 9: Line 9:
! API docs
! API docs
! Notes
! Notes
|-
|
===Sucrose===
|
|-
|-
| [http://www.gtk.org/ Gtk+]
| [http://www.gtk.org/ Gtk+]
Line 50: Line 54:
| API link outdated
| API link outdated
|-
|-
|
===Honey===
|-
|
|}
|}


[http://library.gnome.org/devel/platform-overview/nightly GNOME platform]
[http://library.gnome.org/devel/platform-overview/nightly GNOME platform]