Development Team/Packaging: Difference between revisions

No edit summary
Added Arch Linux
Line 11: Line 11:
| [[User:Alsroot|Aleksey Lim]]
| [[User:Alsroot|Aleksey Lim]]
| 0.84.x
| 0.84.x
|
|-
| Arch Linux
| None; rolling-release
| [[User:Schivmeister|Ray Rashif]]
| N.A; packaging in progress
| See [http://wiki.archlinux.org/index.php/Sugar Distro Wiki]
|-
|-
| [[Community/Distributions/Debian|Debian]]
| [[Community/Distributions/Debian|Debian]]