Testing/Activity Test Table: Difference between revisions
m →Activity Test Table: http://bugs.sugarlabs.org/ticket/1900 |
→Activity Test Table: abacus 13 |
||
| Line 98: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
!Alphabetic !! Numeric !!R/i/A!! class="unsortable" | Soas 0.86.0 !! class="unsortable" | Soas 0.88.0 !! class="unsortable" |Soas 0.88.1 !! class="unsortable" | Notes, Collaboration(C), and Bug No. | !Alphabetic !! Numeric !!R/i/A!! class="unsortable" | Soas 0.86.0 !! class="unsortable" | Soas 0.88.0 !! class="unsortable" |Soas 0.88.1 !! class="unsortable" | Notes, Collaboration(C), and Bug No. | ||
|- | |||
|abacus 13 ||xxxx||A ||xxx ||xxx ||yes ||Color Abacus | |||
|- | |- | ||
|Analyze 8 || 4200 || R || yes || yes || yes ||xxx | |Analyze 8 || 4200 || R || yes || yes || yes ||xxx | ||