Service/stats: Difference between revisions

Created page with "== Hostnames == * stats.sugarlabs.org == Hosted on == * Machine/sunjammer * Machine/jita == Administrative contact == stats AT sugarlabs DOT org == Sysadmins == ..."
 
Line 24: Line 24:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|-
|-
!scope="row" | Config<br>
!scope="row" | Config
|{{Code|/etc/apache2/sites-enabled/stats.sugarlabs.org}}<br>
|{{Code|/etc/apache2/sites-enabled/stats.sugarlabs.org}}<br>
{{Code|/etc/apache2/sites-enabled/jita.sugarlabs.org}}<br>
{{Code|/etc/apache2/sites-enabled/jita.sugarlabs.org}}<br>
Line 30: Line 30:
{{Code|/etc/cron.daily/awstats}}<br>
{{Code|/etc/cron.daily/awstats}}<br>
{{Code|/srv/awstats/www/*/awstats.conf}}
{{Code|/srv/awstats/www/*/awstats.conf}}
|-
!scope="row" | Requires
| libgeo-ip-perl libnumber-format-perl
|-
|-
|}
|}