0.102/Notes: Difference between revisions

Line 56: Line 56:
|Emil Dudev, Walter Bender, Martin Abente Lahaye, Gonzalo Odiard
|Emil Dudev, Walter Bender, Martin Abente Lahaye, Gonzalo Odiard
||Add control for microphone level setting …
||Add control for microphone level setting …
|-
|Daniel Narvaez
||Merge branch 'po' of https://github.com/dnarvaez/sugar into dnarvaez-… …
|-
|-
|Daniel Narvaez
|Daniel Narvaez