0.102/Notes: Difference between revisions

Line 802: Line 802:
{| class="wikitable sortable" border=1 cellpadding=3 style="border: 1px solid white; border-collapse: collapse; background: #e3e4e5;"
{| class="wikitable sortable" border=1 cellpadding=3 style="border: 1px solid white; border-collapse: collapse; background: #e3e4e5;"
  |-style="background:#787878; color: black;"
  |-style="background:#787878; color: black;"
! Author !! Enhancements
! Author !! Enhancements/Bug Fix
|-
|-
|Gonzalo Odiard
|Gonzalo Odiard
Line 812: Line 812:
|Manuel Quiñones
|Manuel Quiñones
||Clear URL entry when Escape is pressed
||Clear URL entry when Escape is pressed
|}
{| class="wikitable sortable" border=1 cellpadding=3 style="border: 1px solid white; border-collapse: collapse; background: #e3e4e5;"
|-style="background:#787878; color: black;"
! Author !! Bug Fix
|-
|-
|anubhavj
|anubhavj