0.108/Roadmap: Difference between revisions

Tch (talk | contribs)
No edit summary
Tch (talk | contribs)
 
Line 35: Line 35:
|Sucrose 0.108.0 <span style="color:#009000"> stable </span> tarballs & release
|Sucrose 0.108.0 <span style="color:#009000"> stable </span> tarballs & release
|Final release
|Final release
|-
|March 7 2016
|Sucrose 0.108.1 <span style="color:#009000"> stable </span> tarballs & release
|Bug fix release
|-
|-
|}
|}