0.108/Roadmap: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 35: | Line 35: | ||
|Sucrose 0.108.0 <span style="color:#009000"> stable </span> tarballs & release | |Sucrose 0.108.0 <span style="color:#009000"> stable </span> tarballs & release | ||
|Final release | |Final release | ||
|- | |||
|March 7 2016 | |||
|Sucrose 0.108.1 <span style="color:#009000"> stable </span> tarballs & release | |||
|Bug fix release | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||