Translation Team/Pootle Projects/Repositories: Difference between revisions

Line 159: Line 159:
|-
|-
| TamTam Suite || Godiard || git@github.com:godiard/tamtam.git ||
| TamTam Suite || Godiard || git@github.com:godiard/tamtam.git ||
[http://translate.sugarlabs.org/projects/TamTamSuite/ TamTamSuite]
|-
|-
| TypingTurtle || Godiard || git@github.com:godiard/typing-turtle-activity.git || [http://translate.sugarlabs.org/projects/TypingTurtle/ TypingTurtle]
| TypingTurtle || Godiard || git@github.com:godiard/typing-turtle-activity.git || [http://translate.sugarlabs.org/projects/TypingTurtle/ TypingTurtle]
Line 165: Line 166:
|-
|-
| Dimensions || Walter || git@github.com:walterbender/dimensions.git || [http://translate.sugarlabs.org/projects/Dimensions/ Dimensions]
| Dimensions || Walter || git@github.com:walterbender/dimensions.git || [http://translate.sugarlabs.org/projects/Dimensions/ Dimensions]
|-
| Watch Listen ||  ||
<nowiki>http://dev.laptop.org/git/projects/watch-listen/</nowiki>
||
|-
|-
| Words || Godiard || git@github.com:godiard/words-activity.git || [http://translate.sugarlabs.org/projects/Words/ Words]
| Words || Godiard || git@github.com:godiard/words-activity.git || [http://translate.sugarlabs.org/projects/Words/ Words]