Translation Team/Pootle Projects/Repositories: Difference between revisions
add LetterMatch |
add MakeyMakey |
||
| Line 350: | Line 350: | ||
|| | || | ||
[http://translate.sugarlabs.org/projects/Mateton/ Mateton] | [http://translate.sugarlabs.org/projects/Mateton/ Mateton] | ||
|- | |||
| MakeyMakey | |||
|| Walter | |||
|| <nowiki>https://github.com/walterbender/makeymakey</nowiki> | |||
||[http://translate.sugarlabs.org/projects/MakeyMakey/ MakeyMakey] | |||
|- | |- | ||
| Nutrition ||Walter || <nowiki>https://github.com/walterbender/nutrition</nowiki> || [http://translate.sugarlabs.org/projects/Nutrition/ Nutrition] | | Nutrition ||Walter || <nowiki>https://github.com/walterbender/nutrition</nowiki> || [http://translate.sugarlabs.org/projects/Nutrition/ Nutrition] | ||