Alexmihai (talk | contribs)
No edit summary
Tag: visualeditor
Alexmihai (talk | contribs)
No edit summary
Tag: visualeditor
Line 77: Line 77:
|-
|-
|15
|15
|[https://github.com/sugarlabs/starchart Starchart] x
|[https://github.com/sugarlabs/compress-activity Compress]
|-
|-
|16
|16
|[https://github.com/sugarlabs/compress-activity Compress]
|-
|18
|[https://github.com/sugarlabs/ayni-activity Ayni]
|[https://github.com/sugarlabs/ayni-activity Ayni]
|-
|-
|20
|17
|[https://github.com/sugarlabs/ahorcadito-activity Ahocradito]
|[https://github.com/sugarlabs/ahorcadito-activity Ahocradito]
|-
|-
|22
|18
|[https://github.com/sugarlabs/jam-tank-activity Jam-Tank]
|[https://github.com/sugarlabs/jam-tank-activity Jam-Tank]
|-
|-
|23
|19
|[https://github.com/sugarlabs/geotonky-activity Geotonky]
|[https://github.com/sugarlabs/geotonky-activity Geotonky]
|-
|-
|24
|20
|[https://github.com/sugarlabs/analyze Analyze]
|[https://github.com/sugarlabs/analyze Analyze]
|-
|-
|
|21
|[https://github.com/sugarlabs/colgadito-spyral Colgadito-spyral]
|[https://github.com/sugarlabs/colgadito-spyral Colgadito-spyral]
|-
|-
|
|22
|[https://github.com/sugarlabs/amazonas-activity Amazonas] v
|[https://github.com/sugarlabs/amazonas-activity Amazonas] v
|-
|-
|
|23
|[https://github.com/sugarlabs/supertux-activity SuperTux] v
|[https://github.com/sugarlabs/supertux-activity SuperTux] v
|-
|-
|
|24
|[https://github.com/sugarlabs/Lemonade Lemonade] v
|[https://github.com/sugarlabs/Lemonade Lemonade] v
|-
|-
|
|25
|[https://github.com/sugarlabs/fossrit Fossrit] v
|-
|
|[https://github.com/sugarlabs/Sugarizehelp Sugarizehelp] v
|-
|
|[https://github.com/sugarlabs/agubrowser-activity Agubrowser]
|-
|
|[https://github.com/sugarlabs/iknowEditor iknowEditor] v
|[https://github.com/sugarlabs/iknowEditor iknowEditor] v
|}
|}