Marketing Team/Events/Sugarcamp Boston 2008/Attendees: Difference between revisions

Add bemasc
Rkabir (talk | contribs)
No edit summary
Line 32: Line 32:
| OLPC QA (community testing)<br/>SL volunteer (welcome-wagon)
| OLPC QA (community testing)<br/>SL volunteer (welcome-wagon)
|-
|-
| [[User:rkabir]]
| [[User:rkabir|rkabir]]
| rkabir
| rkabir
| Ryan Kabir
| Ryan Kabir
| rkabir@alum.mit.edu
| rkabir@alum.mit.edu
| TBD!
| TBD
-
|-
| [[User:Tomeu|Tomeu]]
| [[User:Tomeu|Tomeu]]
| tomeu
| tomeu