Development Team/Source Code: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 51: | Line 51: | ||
! Repository | ! Repository | ||
! Latest release | ! Latest release | ||
|- | |||
|chat | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|web | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|read | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|log | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|write | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|calculate | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|terminal | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|pippy | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|etoys-activity | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||