Deployment Team/Obsolete/jhconvert: Difference between revisions
→0.82: `jhconvert wiki` update |
|||
| Line 30: | Line 30: | ||
{| border="0" | {| border="0" | ||
| | | | ||
== 0.82 == | == 0.82.1 == | ||
|release cycle | |release cycle | ||
|- | |- | ||
| Line 36: | Line 36: | ||
|colspan="2"| | |colspan="2"| | ||
=== Glucose === | === Glucose === | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 46: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|sugar | |sugar-base | ||
|0.82. | |0.82.2 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |presence-service | ||
|0.82.2 | |0.82.2 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |datastore | ||
|0.82.1 | |0.82.1 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |artwork | ||
|0.82. | |0.82.3 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |journal-activity | ||
|99 | |99 | ||
|- | |- | ||
| | |||
|sugar | |||
|0.82.9 | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 75: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |log-activity | ||
| | |16 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |chat-activity | ||
| | |48 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |pippy-activity | ||
| | |25 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |etoys | ||
| | |3.0.2160 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |web-activity | ||
|99 | |99 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |terminal-activity | ||
| | |19 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |write | ||
|60 | |60 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |read-activity | ||
|52 | |||
|- | |||
| | |||
|calculate | |||
|23 | |23 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |colspan="2"| | ||
=== Honey === | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |paint-activity | ||
| | |23 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |cartoon-builder | ||
| | |||
|- | |||
| | |||
|story-builder | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |flipsticks | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |tamtam-edit | ||
| | |51 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |tamtam-mini | ||
| | |50 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |jigsaw-puzzle | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |tamtam-jam | ||
|52 | |52 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |poll-builder | ||
| | | | ||
|- | |||
| | |||
|turtleart-activity | |||
|16 | |||
|- | |||
| | |||
|joke-machine | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |tamtam-synthlab | ||
|52 | |52 | ||
|- | |- | ||
| | |||
|slider-puzzle | |||
| | | | ||