Development Team/Source Code: Difference between revisions
| Line 50: | Line 50: | ||
| [http://dev.laptop.org/git/projects/etoys git://dev.laptop.org/projects/etoys] | | [http://dev.laptop.org/git/projects/etoys git://dev.laptop.org/projects/etoys] | ||
| [http://download.sugarlabs.org/sources/sucrose/glucose/etoys/etoys-4.0.2205.tar.gz 4.0.2205] | | [http://download.sugarlabs.org/sources/sucrose/glucose/etoys/etoys-4.0.2205.tar.gz 4.0.2205] | ||
|- | |||
| hulahop | |||
| Widget for embedding a Mozilla browser | |||
| [http://git.sugarlabs.org/projects/hulahop http://git.sugarlabs.org/projects/hulahop] | |||
| [http://download.sugarlabs.org/sources/sucrose/glucose/hulahop/hulahop-0.4.9.tar.bz2 0.4.9] | |||
|} | |} | ||