0.84/Platform Components: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
| 0.10 | | 0.10 | ||
| http://gstreamer.freedesktop.org/data/doc/gstreamer/head/gstreamer-libs/html/ | | http://gstreamer.freedesktop.org/data/doc/gstreamer/head/gstreamer-libs/html/ | ||
| | |||
|- | |||
| [http://telepathy.freedesktop.org/wiki Telepathy] | |||
| 0.7.25 | |||
| http://telepathy.freedesktop.org/wiki/Telepathy%20GLib | |||
| | | | ||
|- | |- | ||