0.84/Platform Components: Difference between revisions

Tomeu (talk | contribs)
No edit summary
Tomeu (talk | contribs)
No edit summary
Line 18: Line 18:
| 0.10
| 0.10
| http://gstreamer.freedesktop.org/data/doc/gstreamer/head/gstreamer-libs/html/
| http://gstreamer.freedesktop.org/data/doc/gstreamer/head/gstreamer-libs/html/
|
|-
| [http://telepathy.freedesktop.org/wiki Telepathy]
| 0.7.25
| http://telepathy.freedesktop.org/wiki/Telepathy%20GLib
|  
|  
|-
|-