Marketing Team/Events/MiniCamp Paris 2009/Attendees: Difference between revisions

Dfarning (talk | contribs)
m add afiliation
Seth (talk | contribs)
No edit summary
Line 8: Line 8:
| May 13 -20
| May 13 -20
| Sugar Labs
| Sugar Labs
|-
| [[User:seth|Seth]]
| Seth
| Woodworth
| seth at sugarlabs.org
| May 15 -24
| OLPC
|-
|-
|}
|}