Marketing Team/Events/MiniCamp Paris 2009/Attendees: Difference between revisions

Seth (talk | contribs)
No edit summary
Holt (talk | contribs)
No edit summary
Line 15: Line 15:
| May 15 -24
| May 15 -24
| OLPC
| OLPC
|-
| [http://wiki.laptop.org/go/Support_Gang Holt]
| Adam
| Holt
| holt at laptop.org
| May 15 - 18+
| OLPC Canada
|-
|-
|}
|}