Marketing Team/Events/MiniCamp Paris 2009/Attendees: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
| May 15 -24 | | May 15 -24 | ||
| OLPC | | OLPC | ||
|- | |||
| [http://wiki.laptop.org/go/Support_Gang Holt] | |||
| Adam | |||
| Holt | |||
| holt at laptop.org | |||
| May 15 - 18+ | |||
| OLPC Canada | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||