Marketing Team/Events/MiniCamp Paris 2009/Attendees: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 28: | Line 28: | ||
| tomeu at sugarlabs.org | | tomeu at sugarlabs.org | ||
| May 14 - 19 | | May 14 - 19 | ||
| Sugar Labs | |||
|- | |||
| [[User:Walter|Walter]] | |||
| Walter | |||
| Bender | |||
| walter at sugarlabs.org | |||
| May 14 - 18 | |||
| Sugar Labs | | Sugar Labs | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||