Marketing Team/Events/MiniCamp Paris 2009/Attendees: Difference between revisions

Tomeu (talk | contribs)
No edit summary
No edit summary
Line 28: Line 28:
| tomeu at sugarlabs.org
| tomeu at sugarlabs.org
| May 14 - 19
| May 14 - 19
| Sugar Labs
|-
| [[User:Walter|Walter]]
| Walter
| Bender
| walter at sugarlabs.org
| May 14 - 18
| Sugar Labs
| Sugar Labs
|-
|-
|}
|}