Development Team/Source Code: Difference between revisions
Garycmartin (talk | contribs) |
Garycmartin (talk | contribs) Added Clock |
||
| Line 172: | Line 172: | ||
|[http://git.sugarlabs.org/projects/readetexts git://git.sugarlabs.org/readetexts/mainline.git] | |[http://git.sugarlabs.org/projects/readetexts git://git.sugarlabs.org/readetexts/mainline.git] | ||
|[http://download.sugarlabs.org/sources/honey/ReadETexts/ReadETexts-12.tar.bz2 12] | |[http://download.sugarlabs.org/sources/honey/ReadETexts/ReadETexts-12.tar.bz2 12] | ||
|- | |||
|clock | |||
|Clock activity | |||
|[http://git.sugarlabs.org/projects/clock git://git.sugarlabs.org/clock/mainline.git] | |||
|[http://download.sugarlabs.org/sources/honey/Clock/Clock-5.tar.bz2 5] | |||
|} | |} | ||