Request Tracker: Difference between revisions

Line 13: Line 13:
! Responsible Team or individual
! Responsible Team or individual
! Queue active
! Queue active
|-
| accounts || || || ✓½
|-
|-
| gitmaster || Gitorious System Administrators || [[Machine/gitorious#Admins|Gitorious Administrators]] || ✓
| gitmaster || Gitorious System Administrators || [[Machine/gitorious#Admins|Gitorious Administrators]] || ✓