Testing/Activity Test Table: Difference between revisions

Satellit (talk | contribs)
Satellit (talk | contribs)
Line 126: Line 126:
|-
|-
|Develop-39 ||4058||A ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||yes ||open-sugar-apps
|Develop-39 ||4058||A ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||yes ||open-sugar-apps
|-
|distance 18 ||4264||yes ||xxx ||xxx ||xxx ||yes 19 ||xxx ||C worked beween XO-1 and Acer Aspire One
|-
|-
|Domino 8 ||4212||A ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||yes ||xxx
|Domino 8 ||4212||A ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||yes ||xxx