Testing/Activity Test Table: Difference between revisions
| Line 126: | Line 126: | ||
|- | |- | ||
|Develop-39 ||4058||A ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||yes ||open-sugar-apps | |Develop-39 ||4058||A ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||yes ||open-sugar-apps | ||
|- | |||
|distance 18 ||4264||yes ||xxx ||xxx ||xxx ||yes 19 ||xxx ||C worked beween XO-1 and Acer Aspire One | |||
|- | |- | ||
|Domino 8 ||4212||A ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||yes ||xxx | |Domino 8 ||4212||A ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||yes ||xxx | ||