Education Team/Contacts: Difference between revisions
Appearance
m create page |
→Team Members: Mokurai |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| Everything || None | | Everything || None | ||
|- | |||
| Yes, everything || [[User:Mokurai| Edward Mokurai Cherlin]] | |||
|} | |} | ||
[[Category:EducationTeam]] | [[Category:EducationTeam]] | ||
Revision as of 20:20, 6 June 2008
Mailing List
tbd
IRC Channel
tbd
Team Members
| Area of Specialty | Wiki Username |
|---|---|
| Everything | None |
| Yes, everything | Edward Mokurai Cherlin |