Service/git: Difference between revisions

Line 26: Line 26:
!scope="row" | Home
!scope="row" | Home
|{{Code|/srv/gitorious}}
|{{Code|/srv/gitorious}}
|-
!scope="row" | Logs
|{{Code|/srv/gitorious/app/log}}
|-
|-
!scope="row" | Main service
!scope="row" | Main service