Dextrose/2/Todo: Difference between revisions
| Line 18: | Line 18: | ||
| tch | | tch | ||
| High | | High | ||
|- | |||
| [http://git.sugarlabs.org/dextrose/mainline/commit/3c2790abdd589957c36ece2e34f429a8c14823ef DONE] | |||
| Backport 0.90 fixes | |||
| | |||
| alsroot, anish | |||
| Medium | |||
|- | |- | ||
| DONE [http://git.sugarlabs.org/dextrose/mainline/commit/5c3b58279011b320186d0ad03b22404119785821 1] [http://git.sugarlabs.org/dextrose/mainline/commit/18730e1e6bb9287ea3f81b914e6d1e8b7a4146e2 2] | | DONE [http://git.sugarlabs.org/dextrose/mainline/commit/5c3b58279011b320186d0ad03b22404119785821 1] [http://git.sugarlabs.org/dextrose/mainline/commit/18730e1e6bb9287ea3f81b914e6d1e8b7a4146e2 2] | ||