Dextrose/2/Todo: Difference between revisions

M anish (talk | contribs)
M anish (talk | contribs)
Line 18: Line 18:
| tch
| tch
| High
| High
|-
| [http://git.sugarlabs.org/dextrose/mainline/commit/3c2790abdd589957c36ece2e34f429a8c14823ef DONE]
| Backport 0.90 fixes
|
| alsroot, anish
| Medium
|-
|-
| DONE [http://git.sugarlabs.org/dextrose/mainline/commit/5c3b58279011b320186d0ad03b22404119785821 1] [http://git.sugarlabs.org/dextrose/mainline/commit/18730e1e6bb9287ea3f81b914e6d1e8b7a4146e2 2]
| DONE [http://git.sugarlabs.org/dextrose/mainline/commit/5c3b58279011b320186d0ad03b22404119785821 1] [http://git.sugarlabs.org/dextrose/mainline/commit/18730e1e6bb9287ea3f81b914e6d1e8b7a4146e2 2]