Supported systems: Difference between revisions
No edit summary |
update reality set timestam=now() |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
| | | | ||
| In initial testing phase | | In initial testing phase | ||
| | |||
|- | |||
| [http://www.intel.com Intel] | |||
| Classmate Gen 1 & Gen 2 | |||
| | |||
| under development | |||
| | | | ||
|} | |} | ||