Supported systems: Difference between revisions

No edit summary
Aaron (talk | contribs)
update reality set timestam=now()
Line 65: Line 65:
|  
|  
| In initial testing phase
| In initial testing phase
|
|-
| [http://www.intel.com Intel]
| Classmate Gen 1 & Gen 2
|
| under development
|  
|  
|}
|}