Sweets Distribution/Supported platforms: Difference between revisions

Line 46: Line 46:
! scope="col" style="width: 100px;" | [[Platform_Team/Sweets_Distribution/0.88|0.88]]
! scope="col" style="width: 100px;" | [[Platform_Team/Sweets_Distribution/0.88|0.88]]
! scope="col" style="width: 100px;" | [[Platform_Team/Sweets_Distribution/0.94|0.94]]
! scope="col" style="width: 100px;" | [[Platform_Team/Sweets_Distribution/0.94|0.94]]
! scope="col" style="width: 100px;" | [[Platform_Team/Sweets_Distribution/0.94:SugarNetwork|0.94:SugarNetwork]]
! scope="col" style="width: 100px;" | [[Platform_Team/Sweets_Distribution/Factory|Factory]]
! scope="col" style="width: 100px;" | [[Platform_Team/Sweets_Distribution/Factory|Factory]]
|-
|-
Line 51: Line 52:
|  
|  
|
|
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Debian-6_0|x86, x86_64}}
|
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgray" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Debian-6_0|x86, x86_64}}
|-
|-
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Debian-7_0|Debian-7.0}}
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Debian-7_0|Debian-7.0}}
|  
|  
|
|
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94:SugarNetwork|Debian-7_0|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Debian-7_0|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Debian-7_0|x86, x86_64}}
|-
|-
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Fedora-11|Fedora-11}}
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Fedora-11|Fedora-11}}
|  
|  
|
|
|
| style="text-align: center;" bgcolor="salmon" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Fedora-11|x86}}
| style="text-align: center;" bgcolor="salmon" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Fedora-11|x86}}
Line 66: Line 70:
|  
|  
|
|
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94:SugarNetwork|Fedora-14|x86}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Fedora-14|x86}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Fedora-14|x86}}
|-
|-
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-10_04|Ubuntu-10.04}}
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-10_04|Ubuntu-10.04}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.88|Ubuntu-10_04|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgrey" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.88|Ubuntu-10_04|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94|Ubuntu-10_04|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgrey" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94|Ubuntu-10_04|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Ubuntu-10_04|x86, x86_64}}
|  
|
|-
|-
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-10_10|Ubuntu-10.10}}
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-10_10|Ubuntu-10.10}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgrey" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.88|Ubuntu-10_10|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgrey" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.88|Ubuntu-10_10|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgrey" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94|Ubuntu-10_10|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgrey" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94|Ubuntu-10_10|x86, x86_64}}
|
|
|
|-
|-
Line 81: Line 88:
|  
|  
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgrey" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94|Ubuntu-11_04|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgrey" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94|Ubuntu-11_04|x86, x86_64}}
|
|
|
|-
|-
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-11_10|Ubuntu-11.10}}
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-11_10|Ubuntu-11.10}}
|  
|  
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94|Ubuntu-11_10|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgrey" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94|Ubuntu-11_10|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Ubuntu-11_10|x86, x86_64}}
|
|  
|-
|-
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-12_04|Ubuntu-12.04}}
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-12_04|Ubuntu-12.04}}
|  
|  
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94|Ubuntu-12_04|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94|Ubuntu-12_04|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94:SugarNetwork|Ubuntu-12_04|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Ubuntu-12_04|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Ubuntu-12_04|x86, x86_64}}
|-
|-
Line 96: Line 106:
|  
|  
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94|Ubuntu-12_10|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94|Ubuntu-12_10|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94:SugarNetwork|Ubuntu-12_10|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Ubuntu-12_10|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Ubuntu-12_10|x86, x86_64}}
|-
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-13_04|Ubuntu-13.04}}
|
| style="text-align: center;" bgcolor="salmon" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94|Ubuntu-13_04|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="salmon" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94:SugarNetwork|Ubuntu-13_04|x86, x86_64}}
| style="text-align: center;" bgcolor="salmon" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Ubuntu-14_04|x86, x86_64}}
|-
|-
|}
|}