Sweets Distribution/Supported platforms: Difference between revisions
m →Mint Releases: link |
m →Map |
||
| Line 103: | Line 103: | ||
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94:SugarNetwork|Ubuntu-12_04|x86, x86_64}} | | style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94:SugarNetwork|Ubuntu-12_04|x86, x86_64}} | ||
| style="text-align: center;" bgcolor="salmon" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Ubuntu-12_04|x86, x86_64}} | | style="text-align: center;" bgcolor="salmon" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Ubuntu-12_04|x86, x86_64}} | ||
| style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | Mint | | style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | Mint 13 : use i686 sugar 0.94 | ||
|- | |- | ||
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-12_10|Ubuntu-12.10}} | ! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-12_10|Ubuntu-12.10}} | ||
| Line 110: | Line 110: | ||
| style="http://old-releases.ubuntu.com/releases/text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94:SugarNetwork|Ubuntu-12_10|x86, x86_64}} | | style="http://old-releases.ubuntu.com/releases/text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:0.94:SugarNetwork|Ubuntu-12_10|x86, x86_64}} | ||
| style="text-align: center;" bgcolor="salmon" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Ubuntu-12_10|x86, x86_64}} | | style="text-align: center;" bgcolor="salmon" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution:Factory|Ubuntu-12_10|x86, x86_64}} | ||
|- | | style="text-align: center;" bgcolor="lightgreen" | Mint 14 : use i686 sugar 0.94 | ||
|-Cinnamon 13 | |||
! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-13_04|Ubuntu-13.04}} | ! scope="row" | {{OBS/monitor|SweetsDistribution|Ubuntu-13_04|Ubuntu-13.04}} | ||
| | | | ||