0.106/Roadmap: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
|May 18 2015 | |May 18 2015 | ||
|Sucrose 0.105.1 <span style="color:#ff0000"> unstable </span> tarballs & release | |Sucrose 0.105.1 <span style="color:#ff0000"> unstable </span> tarballs & release | ||
|Features | |Features freeze | ||
|- | |- | ||
|June 1 2015 | |June 1 2015 | ||
|Sucrose 0.105.2 <span style="color:#ff0000"> unstable </span> tarballs & release | |Sucrose 0.105.2 <span style="color:#ff0000"> unstable </span> tarballs & release | ||
|Strings, UI, API | |Strings, UI, API freeze | ||
|- | |- | ||
|June | |June 30 2015 | ||
|Sucrose 0.105.3 <span style="color:#ff0000"> unstable </span> tarballs & release | |||
|Code freeze | |||
|- | |||
|July 6 2015 | |||
|Sucrose 0.106.0 <span style="color:#009000"> stable </span> tarballs & release | |Sucrose 0.106.0 <span style="color:#009000"> stable </span> tarballs & release | ||
| | |Final release | ||
|- | |- | ||
|TBA July 2015 | |TBA July 2015 | ||