Translation Team/Pootle Projects/Repositories: Difference between revisions
Tag: visualeditor |
|||
| Line 127: | Line 127: | ||
|- | |- | ||
| Slider puzzle || || || | | Slider puzzle || || || | ||
|- | |||
| ACSlider puzzle || || || | |||
|- | |- | ||
| StopWatch || || || | | StopWatch || || || | ||