Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Sugar Labs
Disclaimers
Sugar Labs
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Dextrose/2/Todo
(view source)
Revision as of 12:50, 21 January 2011
158 bytes added
,
12:50, 21 January 2011
→Bugs/Issues
Line 12:
Line 12:
! scope="col" | '''Owner'''
! scope="col" | '''Owner'''
! scope="col" | '''Priority'''
! scope="col" | '''Priority'''
+
|-
+
| Pending
+
| Browse-115 bug:
+
# Open blogger.com
+
# Try to make a new blog entry
+
# Click add image
+
# Select image
+
# Finalize
+
# Browse crashes!
+
|
+
|
+
| Review?
|-
|-
| Pending
| Pending
M anish
166
edits