Sugar Labs/Governance/Committees: Difference between revisions

No edit summary
Line 15: Line 15:
!Composition
!Composition
!Elections Run
!Elections Run
|-
|2019
|January 2020
|[[Samson Goddy]], [[User:Ignacio|Ignacio Rodríguez]], [[User:Chimosky|Ibiam Chihurumnaya]], Hrishi Patel, and [[User:GeeKrypter|Pericherla Seetaramaraju]].  With assistance from Vipul Gupta.
|[[Oversight_Board/2019-2021-candidates|Starting now]].
|-
|-
|2018
|2018