Marketing Team/Events/MiniCamp Paris 2009/Attendees: Difference between revisions
No edit summary |
Add me |
||
| Line 101: | Line 101: | ||
| 15-17 May | | 15-17 May | ||
| Sugar Labs Marketing Coordinator | | Sugar Labs Marketing Coordinator | ||
|- | |||
|- | |||
| [[User:Carlo|Carlo]] | |||
| Carlo | |||
| Falciola | |||
| cfalciola@yahoo.it | |||
| 16-17 May | |||
| Localization(Italian) | |||
|- | |- | ||
} | } | ||