Marketing Team/Events/Gtk3 Hackfest 2011: Difference between revisions

Erikos (talk | contribs)
Line 53: Line 53:
|-
|-
! Benjamin Berg
! Benjamin Berg
| - || yes || yes || yes || - || did not book the travel yet
| - || yes || yes || yes || - || Arriving 28.10. 10:15; leaving 31.10. 18:31 Uhr
|}
|}