Marketing Team/Events/Gtk3 Hackfest 2011: Difference between revisions
BenjaminBerg (talk | contribs) |
|||
| Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
! Benjamin Berg | ! Benjamin Berg | ||
| - || yes || yes || yes || - || | | - || yes || yes || yes || - || Arriving 28.10. 10:15; leaving 31.10. 18:31 Uhr | ||
|} | |} | ||