Sugar on a Stick/Contacts: Difference between revisions
No edit summary |
m organize content in table |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
==Builders== | ==Builders== | ||
{| border=1 cellpadding=3 style="border: 1px solid white; border-collapse: collapse; background: #e3e4e5;" | |||
|-style="background:#787878; color: white;" | |||
| '''name''' || '''user page''' || '''gitorious page''' | |||
|- | |||
| Simon Schampijer || [[User:erikos]] || http://git.sugarlabs.org/users/erikos | |||
|- | |||
| Sebastian Dziallas || [[User:Sdz]] || http://git.sugarlabs.org/users/sdz | |||
|- | |||
| Martin Dengler || [[User:mtd]] || http://git.sugarlabs.org/users/mtd | |||
|- | |||
|} | |||