Sugar on a Stick/Hardware: Difference between revisions
HoboPrimate (talk | contribs) added smolt hardware link |
No edit summary |
||
| Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| Eduardo NH Silva || http://www.smolts.org/client/show/pub_fe227e13-5847-494c-b96b-cfe2484aab90 || ok | | Eduardo NH Silva || http://www.smolts.org/client/show/pub_fe227e13-5847-494c-b96b-cfe2484aab90 || ok | ||
|- | |||
| Frederick Grose || http://www.smolts.org/client/show/pub_ae2467bf-9802-4dfe-9849-69922fd9082b || VirtualBox2.2.0 on Jackalope64 | |||
|- | |- | ||