Sugar on a Stick/Hardware: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 51: | Line 51: | ||
| Eduardo NH Silva || http://www.smolts.org/client/show/pub_fe227e13-5847-494c-b96b-cfe2484aab90 || ok | | Eduardo NH Silva || http://www.smolts.org/client/show/pub_fe227e13-5847-494c-b96b-cfe2484aab90 || ok | ||
|- | |- | ||
| Frederick Grose || http://www.smolts.org/client/show/pub_ae2467bf-9802-4dfe-9849-69922fd9082b || VirtualBox2.2.0 on Jackalope64 | | Frederick Grose || http://www.smolts.org/client/show/pub_ae2467bf-9802-4dfe-9849-69922fd9082b || VirtualBox2.2.0 on Jackalope64 host | ||
|- | |||
| Frederick Grose || http://www.smolts.org/client/show/pub_7618393d-bf0c-4227-901a-0bb3f5cfc982 || USB prepared with livecd-iso-to-disk.sh | |||
|- | |- | ||