Marketing Team/Events/MiniCamp Paris 2009/Attendees: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 94: | Line 94: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |- | ||
| [[User:SeanDaly|SeanDaly]] | |||
| Sean | |||
| Daly | |||
| sdaly dot be at gmail dot com | |||
| 15-17 May | |||
| Sugar Labs Marketing Coordinator | |||
|- | |||
} | |||