Marketing Team/Events/MiniCamp Paris 2009/Attendees: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 109: | Line 109: | ||
| 16-17 May | | 16-17 May | ||
| Localization(Italian) | | Localization(Italian) | ||
|- | |||
|- | |||
| [[User:Bernie|Bernie]] | |||
| Bernie | |||
| Innocenti | |||
| bernie@sugarlabs.org | |||
| 15-17 May | |||
| Sugar Labs Infrastructure Coordinator | |||
|- | |- | ||
} | } | ||